рус укр

+38 (097) 469-18-18

+38 (099) 441-18-18

+38 (093) 849-18-18

Отправить заявку

Інформація, що стосується медичного страхування

24.09.2018

У вересні 2018 року на офіційному сайті прийому візових анкет до Польщі в Українуз'явилася важлива інформація про зміну правил щодо оформлення медичної страховки для отримання віз категорії "Д" - робочої та студентської візи в Польщу.

Дбаючи про безпеку застрахованих осіб, які звертаються за візами, польські консульські установи в Україні будуть приймати лише такі страхові медичні поліси, які забезпечуватимуть повну відповідальність страхувальника у межах суми страхового покриття і надання послуг, зазначених у полісі.
Таким чином, визнаватись будуть поліси з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро, що дійсні протягом періоду перебування іноземця на території Польщі та забезбечують усі витрати, які можуть виникати під час перебування у зв’язку з терміновою потребою повернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладного шпіталізування, або у зв’язку зі смертю, в якому страхувальник зобов’язується покрити кошти, які надаються застрахованій особі для оплати медичних послуг для закладу, що надає ці послуги, на підставі рахунку, виданого цим закладом.

Осіб, які купують страхові медичні поліси, просимо уважно вивчати умови страхового договору. Деякі поліси
передбачають вимогу покриття коштів надання медичних послуг безпосередньо застрахованою особою з його власних фінансових засобів. У таких випадках витрачені особою кошти повертаються страхувальником пізніше у країні, де поліс був викуплений.

На підставі перевірки полісів медичного страхування, які надавалися разом із заявами про видачу національних віз у польських консульських установах, створено нищевказаний перелік страхових фірм, поліси яких можуть визнаватися за такі, що відповідають вимогам, про які йдеться у Законі про іноземців та можуть бути підставою для видачі національних віз, при забезпеченні інших вимог необхідних для видачі такої візи.

Необхідно також зазначити, що у випадку надання застрахованим різних поліс (в рамках різних програм страхування) консулом буде проаналізований кожен конкретний страховий поліс у процесі розгляду візової заяви.

Перелік страхових фірм, поліси яких відповідають вимогам, зазначеним у Законі про іноземців:

1. ПЗУ Україна
2. ГЛОБАЛ ГАРАНТ
3. ПРОВІДНА
4. ГАРДІАН
5. ЕТАЛОН
6. КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП
7. ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТУРИСТИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

У процесі розгляду візових заяв, з якими буде подане медичне страхування, видане іншою страховою компанією (не зазначеною у вищенаведеному списку), консул буде аналізувати, чи дане страхування буде забезпечувати закладу, який надаватиме медичні послуги на території Польщі, безпосереднє виконання своїх зобов’язань перед ним.

У випадку, якщо страхування не буде відповідати вищезазначеним вимогам, консул матиме підстави відмовити у наданні візи.

Наша компанія співпраціє зі страховою компанією ПРОВІДНА.

← Повернутися до списку новин